Оберіть свій сонцезахисний крем

Лінія професійних SPF для обличчя та тіла

Пропонуємо лінію професійних сонцезахисних кремів американського бренду PCA Skin. Високий ступінь захисту для різних типів та станів шкіри: для чутливої шкіри, при акне та проблемній шкірі, шкірі схильній до висипань, SPF для сухої шкіри, для активного відпочинку, купання та занять спортом, з тонуючим та матуючим ефектом. Наведіть курсор на зображення, щоб побачити коротку характеристику крему.

Сонцезахисні креми що надають комфорт шкірі

Будь-який сонцезахисний крем PCA Skin має широкий спектр захисту від UVA та UVB ультрафіолетових променів, які захищають від опіків та раку шкіри (UVB фільтри), а також від старіння шкіри (UVA). Це дозволені до застосування хімічні та фізичні фактори захисту.

Часто задавані питання

Всі продукти професійної сонцезахисної серії PCA Skin схвалені Skin Cancer Foundation (Суспільство захисту від раку шкіри в США) і мають спеціальну етикету на флаконі. Подібне маркування мають поодинокі виробники.

Daily use означає, що сонцезахисний крем призначений для щоденного застосування протягом тривалого часу, що свідчить про його безпеку при тривалому застосуванні.

Сонцезахисний крем наносять на суху, попередньо очищену шкіру. Дайте крему вбратися протягом 20 хвилин, перш ніж вийти на відкрите сонце. Не забувайте повторно наносити крем кожні 1,5-2 години. Якщо ви використовуєте засіб, що коригує, спочатку нанесіть коригуючий засіб і зволожуючий крем, перш ніж наносити SPF.

Любой солнцезащитный крем необходимо повторно наносить через каждые 1,5-2 часа, независимо от цифры SPF. Бытует ложное мнение, что чем выше цифра SPF, тем дольше можно находится на солнце, но это не так. Цифры степени защиты показывают время, через которое появится ожог, но обратная формулировка неверна.

Так, сонцезахисні креми компанії PCA Skin можна наносити з шести місяців після консультації педіатра.

Якщо ви використовуєте водостійкий сонцезахисний крем Active Broad Spectrum SPF 45, після купання можна не наносити повторно SPF, для цього необхідно не витирати шкіру рушником, оскільки крем буде стиратися з поверхні шкіри. Ви можете просушити шкіру рухами, що промокують.

Якщо ви використовуєте не водостійкий крем, сонцезахисний крем необхідно наносити після кожного купання.

Не забувайте, що будь-який SPF, незалежно від виробника, необхідно повторно наносити кожні 80 хвилин!

Для проблемної шкіри ми рекомендуємо використовувати Weightless Protection Broad Spectrum SPF 45. Його формула розроблена на надлегкій основі, яка не створює оклюзію (не закупорює пори), завдяки чому не провокує висипання акне.

Якщо у вас негативний досвід застосування сонцезахисних кремів, то PCA Skin рекомендує Weightless Protection Broad Spectrum SPF 45. Його легка формула підходить навіть тим, хто раніше відчував дискомфорт при використанні SPF інших виробників.

Для вимогливої шкіри, а також після косметичних та лазерних процедур ми рекомендуємо Weightless Protection Broad Spectrum SPF 45 або Daily Defence Broad Spectrum SPF 50+, який має високий рівень захисту та зволожуючі інгредієнти у складі. Його легка формула підходить навіть тим, хто раніше зазнавав дискомфорту при використанні SPF інших виробників.

Для сухої та нормальної шкіри рекомендуємо скористатися Hydrator Plus Broad Spectrum SPF 30. До складу цього крему крім UVA та UVB фільтрів входить ряд заспокійливих та зволожуючих компонентів, таких як гіалуронова кислота, екстракт вівса, бісаболол, екстракт шкірки апельсина, гідролізовані.