Домашній догляд за шкірою

ваша шкіра унікальна, засоби догляду повинні бути також унікальні


Тільки застосування рекомендованого покрокового догляду за шкірою дозволить вам досягти бажаних результатів. Вся продукція PCA SKIN розроблена таким чином, щоб діяти у синергії, незалежно від їхньої комбінації. Домашній догляд за шкірою повинен складатися щонайменше з одного продукту з цих категорій: очищення, корекція, зволоження та захист. Щоб підібрати необхідні продукти, ми рекомендуємо проконсультуватися з сертифікованим PCA Skin косметологом або лікарем.

 

Режим нанесення

РАНОК

1. ОЧИЩЕННЯ

2. КОРЕКЦІЯ

3. ЗВОЛОДЖЕННЯ

4. ЗАХИСТ

ВЕЧІР

1. ОЧИЩЕННЯ

2. КОРЕКЦІЯ

3. ЗВОЛОДЖЕННЯ

 


Від очищення до корекції, зволоження та захисту, кожен крок посилює та підвищує ефективність наступних, роблячи вашу шкіру здоровою. Використовуючи повний набір засобів PCA SKIN для домашнього догляду двічі на день, ви з кожним днем наближатиметеся до бажаного результату.

ОЧИЩЕННЯ

Перший крок до здорової шкіри

Правильне очищення є найважливішим етапом, на якому видаляється макіяж, зовнішні забруднення, жири тощо, щоб забезпечити проникнення коригувальних продуктів у шкіру.

тонІзацІя

Додаток до денного догляду

Цей опційний крок вашого догляду забезпечить шкіру додатковими нутрієнтами і видалить надлишок відмерлих клітин епідермісу.

КОРЕКЦІЯ

Під індивідуальні потреби

Починаючи з в'янення шкіри, для акне, гіперпігментації та чутливої шкіри - застосовуються певні коригувальні засоби залежно від проблеми.

ЗВОЛОЖЕННЯ

Сприяє сяйві шкіри

Залежно від типу шкіри підбирається оптимальний зволожуючий засіб. Важливо зволожувати шкіру вранці та на ніч.

ЗАХИСТ

Найкраща профілактика

Цей опційний крок вашого догляду забезпечить шкіру додатковими нутрієнтами і видалить надлишок відмерлих клітин епідермісу.

МАСКА

Ретельна детоксикація

Щотижневе застосування маски забезпечує глибоку ексфоліацію, надаючи шкірі здорового сяючого вигляду.

Дізнайтеся більше з нашого блогу про здорову та красиву шкіру